Festival Expedičná kamera 2012

Expedičná kamera je filmový festival, na ktorom môžete vidieť outdoorové filmy z celého sveta. Na divákov čaká celovečerné pásmo špičkových filmov o dobrodružných expedíciách, extrémnych horolezeckých výstupoch, odvážnych vodáckych výpravách a podobných „šialenstvách“. Okrem filmov (z veľkej väčšiny víťazné snímky z medzinárodných outdoorových festivalov) sme pre vás pripravili aj výstavu Divočina zachráni svet, ktorá je špecifická svojím poslaním, výpoveďou aj fotografiami.

Kedy a kde sa môžete na Expedičnú kameru tešiť?
10. november 2012 o 15:30 vo Vlastivednom múzeu v Hanušovciach nad Topľou
Viac informácií a program festivalu

Súťaž o množstvo cien
V rámci festivalu Expedičná kamera prebehne celoštátna súťaž, ktorej sa môžu zúčastniť všetci návštevníci tohto festivalu. Každý, kto sa chce zúčastniť súťaže, musí vyplniť ANKETOVÝ LÍSTOK, ktorý dostane pri vstupe a ktorý musí odovzdať usporiadateľovi.

Čo môžete vyhrať?
Ceny v celkovej hodnote 1300 eur:

  1. Nafukovacia loď Baraka od spoločnosti Gumotex.
  2. Ceny portálu Pohora.cz: 2x outdoorová košeľa značky Humi
  3. Ceny portálu HedvabnaStezka.cz: 2x tričko HedvabnaStezka.cz
  4. 1x dámsky cyklistický dres Express
  5. 1x pánske termo tričko nanosilver
  6. 1x dámske tričko nanosilver
  7. 1x športové ponožky nanosilver

 

Kedy prebehne zlosovanie?
Zlosovanie prebehne 10. decembra 2012. Výsledky budú zverejnené na stránke www.expedicnakamera.sk a výhercovia budú kontaktovaní emailom, ktorý je potrebné uviesť do anketového lístku.

V Hanušovciach bude ako bonus tombola
V rámci festivalu v Hanušovciach nad Topľou prebehne ešte tombola o vecné ceny (kniha: Denali, DVD: Strážca divočiny, tričká KST Krokus ap.). Žrebovanie sa uskutoční po skončení festivalu.

Expedičná kamera