Ako sa stať členom KST Krokus

Neviete ako sa stať členom KST Krokus? Stačí, ak si stiahnete, vytlačíte a vyplníte prihlášku, ktorú nám zašlete poštou na adresu KST KROKUS, Záhradná 183/42, 094 31 Hanušovce n.T. Prihlášku môžete odovzdať aj osobne a to predsedovi KST KROKUS (Ján Hreha) na akejkoľvek akcii. Ďalšou možnosťou je vyplnenie vytlačenej prihlášky, následné oskenovanie a zaslanie kópie e-mailom na adresu jan.hreha@gmail.com.

  1. Prihláška do KST KROKUS (veľkosť: 34 kB, formát: XLS)
  2. Prihláška do TOM SNEŽIENKA (veľkosť: 42 kB, formát: XLS)

Okrem vyplnenia prihlášky je potrebné zaplatiť aj členskú známku s poistením. Členovia si známky môžu objednať a zaplatiť do 28. februára 2019! Záujemcovia o členstvo v našom klube môžu posielať prihlášky a objednať si členskú známku do 10. dňa v mesiaci počas celého roka. Po zaplatení príslušného poplatku [členská známka + poistenie] sa stanú členmi nášho klubu a budú poistení od 1. dňa nasledujúceho mesiaca. Zoznam poistených osôb bude priebežne dopĺňaný o nové mená.

Výšky poplatkov sú uvedené v nasledujúcej tabuľke.

Členské príspevky za rok 2019 + poistenie

Dospelí

11 €ročne

  • 18 – 62 rokov

Mládež

5 €ročne

  • do 15 rokov

Študenti

7 €ročne

  • 16 – 26 rokov

Dôchodcovia

7 €ročne

  • 62 – 69 rokov

Dôchodcovia

5 €ročne

  • nad 70 rokov

ZŤP

5 €ročne

  • preukaz ZŤP

Hromadné poistenie členov KST v poisťovni UNION

Najaktuálnejšie informácie ohľadne poistenia nájdete na stránkach KST, kde si môžete skontrolovať, či ste poistený.

Zľavy a výhody členov KST

Najväčšou výhodou je možnosť venovať sa turistike v kolektíve priateľov s podobnou životnou filozofiou a rebríčkom hodnôt, pod vedením kvalifikovaných cvičiteľov a inštruktorov, ktorí vedú túry bezpečne a najkrajšími lokalitami.

Okrem klubových výhod KST ešte ústredne zabezpečuje zľavy pre svojich členov. Ide najmä o zľavy na ubytovaní vo výške 10 – 50 % v 23 chatách a kempingoch na celom Slovensku, zľavy vo výške 20 % vo viacerých chatách v Čechách a na Morave, ako aj zľavy na ubytovaní v 1001 chatách a ubytovniach Priateľov prírody na celom svete.

Okrem toho sú zľavy pri nákupe topánok Planika, pri nákupe golfiek a návlekov firmy Zajo, pri zapožičaní člnov a bicyklov v Liptove, pri nákupe publikácií TURSERVIS KST, ale napríklad aj na zájazdoch CK Limba a na účastníckych poplatkoch na podujatiach

KST KROKUS každoročne organizuje rôzne zájazdy, turistické podujatia, prednášky a premietania, na ktorých poskytuje svojím členom veľmi zaujímavé zľavy (20 – 50 %).

Noví členovia si môžu zakúpiť aj odznak KST Krokus za 1 €.