Záver letnej turistickej sezóny

KST Opál Vranov n/T a Regionálna rada KST Vranov n/T pozývajú všetkých milovníkov prírody na „Záver letnej turistickej sezóny 2017“, ktorý sa uskutoční v sobotu 21. októbra 2017.

pokračovanie článku →

Výstup na Praporec

KST Krokus Hanušovce nad Topľou, pozýva svojich členov, sympatizantov KST i všetkých nadšencov turistiky z nášho mesta na 34. ročník výstupu na Praporec, ktorý sa uskutoční už najbližšiu nedeľu, 08. októbra 2017.

pokračovanie článku →

Bieszczadzki park narodowy

Klub slovenských turistov Krokus Hanušovce nad Topľou pozýva svojich členov na turistiku do Bieszczadzkeho národného parku na poloninu Bukowsku. Akcia sa uskutoční v sobotu 9. septembra 2017.

pokračovanie článku →

Nízke Tatry – Salatín

KST Krokus Hanušovce nad Topľou vás pozýva na autobusový zájazd do Nízkych Tatier. Výstup na Salatín sa uskutoční v nedeľu 27. augusta 2017.

pokračovanie článku →

II. Letné regionálne stretnutie turistov

Regionálna rada KST VT a KST Krokus Hanušovce n/T pozývajú všetkých turistov regiónu Vranov n/T, na II. regionálne stretnutie turistov na Čiernu horu v Slanských vrchoch. 22. – 23. júla 2017 [sobota – nedeľa] Zrazový priestor: Lúka pri chate v Čiernej hore Prezentácia: sobota 9:00 – 10:00hod. Doprava: individuálna, možnosť parkovania neďaleko zrazového priestoru, Pod Javorom Ubytovanie:

pokračovanie článku →

Kľúčové slová