Národná prírodná rezervácia Dreveník – Spišský hrad

Klub slovenských turistov Krokus Hanušovce nad Topľou pozýva na autobusový zájazd do NPR Dreveník a na Spišský hrad. Akcia sa uskutoční v nedeľu 22. apríla 2018.

pokračovanie článku →

Primátorský výstup na Čiernu horu

KST Krokus, v spolupráci s mestom Hanušovce nad Topľou, pozývajú všetkých priaznivcov turistiky a zimných výstupov na 15. ročník Primátorského výstupu na Čiernu horu, v sobotu 17. februára 2018. Zraz účastníkov a prezentácia prebehne v priestoroch Šóšovského (malého) kaštieľa v Hanušovciach n/T.

pokračovanie článku →

O exotickej Indii a krásach Slovenska

KST Krokus pozýva na stretnutie a rozprávanie o exotickej Indii a krásach Slovenska, ktoré sa uskutoční 21. februára 2018 o 17:00 v CVČ vo Vranove nad Topľou. Akciu organizuje Horolezecký klub Slaňák. Vstupné je 1 €.

pokračovanie článku →

Výročná členská schôdza 2018

Klub slovenských turistov Krokus Hanušovce nad Topľou, srdečne pozýva svojich členov, sympatizantov a nových záujemcov o členstvo v klube, na výročnú členskú schôdzu, ktorá sa uskutoční v sobotu 13. januára 2018 o 17:00 v galérii Mestského kultúrneho strediska (malý kaštieľ).

pokračovanie článku →

Zimný výstup na Inovec

KST Krokus pozýva na prechádzku novoročnou prírodou a stretnutie s kamarátmi na 27.ročníku Zimného výstupu na Inovec (322 m. n. m.), ktorý sa uskutoční v sobotu 6. januára 2017. Zraz účastníkov je o 9:30 hod. pred Obecným úradom Benkovce, kde bude otvorenie podujatia pani starostkou Pavliškovou a následne odchod účastníkov na trasu.

pokračovanie článku →

Kľúčové slová